Hakkımızda

Mobilya sektöründe 1974 yılından günümüze kurmuş olduğumuz altyapı sayesinde kişiye ve kuruma özel hizmet verebilen firmamızda tüm özel projeli ahşap mobilya imalatı, butik üretim ve uygulamaları gerçekleştiriyoruz.

Ürünlerinizde çekici ve modern tasarımlar oluşturmaya özen gösteriyor, uygulama boyunca mobilyaların yerleşimi, tasarımı ve aksesuarların kullanımına oldukça önem veriyoruz.

Neler Yaparız?

Özel tasarım mobilya ahşap projeler; Fabrika, Hastane, Okul, Banka, Otel, Cafe v.b. yaşanılan tüm mekânlar için mobilya üretmektedir. Ev Dekorasyonu, Ofis Dekorasyonu, Mağaza Dekorasyon, Ahşap Standı, Ev Mobilyaları Banyo ve Mutfak Dekorasyonu, Ofis Mobilya Dekorasyonu aklınıza gelebilecek tüm mobilyalar üretimimiz dâhilindedir.
Müşterilerimizin özel istek ve hayalleri dikkate alınarak; oda ve ofis kapıları, yatak odası, genç odası, soyunma odaları, portmanto, gömme dolap sistemleri, sürgülü ray dolaplar, banko, duvar ünitesi, kitaplık, kütüphane v.b. projeleriniz firmamızda üretilen malzemeler ve tecrübeli montaj ekibi ile mekânlarınıza montaj edilmektedir.

Ürünlerimiz isteğinize göre; MDFLam, Sunta Lam, Laminant, polygloss, Acrylux ve doğal ahşap kaplama, masif ağaç, kaplama çeşitleri, Lake laminat, mebran kaplı mobilyalar, vb. tüm malzemelerden imal edilebilir.